Studio Fryzur i Paznokci Airartist Warszawa

DOŚWIADCZENI FRYZJERZY. PASJA I ZAANGAŻOWANIE. WYJĄTKOWE FRYZURY. 

NASZ ZESPÓŁ

W naszym salonie klienci mogą zadbać nie tylko o włosy, ale również o dłonie i stopy, przedłużyc i zagęścić rzęsy ,wykonać makijaż lub skorzystać z innych drobnych usług kosmetycznych. Prowadzimy równiez sprzedaż kosmetyków do pięlegnacji włosów co zapewni nie tylko zdrowe włosy ale także pomoże w utrzymaniu fryzury i przedłuży trwałość koloru.

Edyta Szala

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej (PWST) w Krakowie. Uczestniczka wielu szkoleń i seminariów firmy Wella, Lóreal, Davines, By Fama. Stylistka w renomowanym studio fryzjerskim ” Expert LOreal” w Krakowie. Jej artystyczna dusza doprowadziła ją do świata fryzjerstwa w którym teraz się realizuje. Osoba kreatywna i niezwykle zdolna. A prywatnie sympatyczna , profesjonalna i sumiennie podchodząca do oczekiwań klienta. Kreatywny stylista specjalizujący się w modnych strzyżeniach i koloryzacjach.

Asia Rak

Doświadczona stylistka związana ze swiatem fryzjerskim 14 lat. Uczestniczka wielu szkolen i pokazów światowych marek takich jak: Loreal, Wella, Matrix, By Fama. Przez lata związana z firma Loreal. Zakochana w koloryzacjach i strzyżeniach. Uwielbia metamorfozy, ma ich wiele na swoim koncie. Kreatywna stylistka, otwarta na nowe fryzjerskie wyzwania, szukająca wciąż nowych inspiracji, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom klienta. A prywatnie osoba ciepła, spokojna, miła i ciekawa świata. Uprawia wspinaczkę górską.

Katarzyna Zdunek

Stylistka od 14 lat związana ze światem fryzjerstwa który jest jej prawdziwą pasją. Specjalizuje się we fryzurach wieczorowych i upięciach, pod tym względem to prawdziwa artystka. Uwielbia także baleyage, koloryzacje i strzyżenia. Uczestniczka wielu szkoleń i seminariów renomowanych fryzjerskich firm takich jak: Wella, Lóreal, Matrix, Davies, By Fama. Osoba ciepła, uśmiechnięta, sympatyczna , zarażająca optymizmem.

Maciej Jancz

Technik fryzjerstwa w branży od 16 lat. Uczestnik pokazów szkoleniowych organizowanych przez światowe marki takie jak: Wella, Kadus, Loreal, Matrix, Alfaparf, Davines, By Fama. Doświadczony profesjonalista a prywatnie osoba optymistyczna, sympatyczna i dowcipna.

Natalia Majewska

Asystentka.

Tytuł czeladnika otrzymała na ocenę bardzo dobrą w 2011r. 

Uczestniczka wielu szkoleń i pokazów fryzjerskich, m.in takich marek jak: By Fama, Organics Beauty, Guy Tang,  Muk,  szkolenie trychologiczne.

Magiczna ,ciepła i kreatywna osoba przy której można poczuć się dobrze 🙂 Zaangażowana Wegetarianka z pasja do fryzjerstwa.

Katarzyna Kornaszewska

Manicurzystka i Kosmetyczka. Absolwentka Studium Kosmetycznego, oraz Studium Wizażu i Stylizacji paznokci. Uczestniczka seminariów szkoleniowych z zakresu stylizacji paznokci, firm: Pegy sage, Nail tekk, OPI, Gelish oraz seminariów z zakresu kosmetyki twarzy i ciala firmy Lipogen, Histomer. Osoba ciepła, komunikatywna i bardzo profesjonalna. Z pasją wykonuje swoja prace, stale rozwija swoje umiejętności. Prywatnie interesuje się sportem i tańcem.

Studio Fryzur i Paznokci Airartist
ul. Mielczarskiego 8 lok. 5
(z prawej strony budynku)
Warszawa
Tel. 506 050 667

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9.00 – 20.00
sobota: 9.00 – 15.00
niedziela: nieczynne

Zarezerwuj wizytę przez Booksy

Co o nas mówią:

Super:))) Świetny salon, nigdy nie byłam tak zadowolona po wyjściu od fryzjera i nie chodzi tylko o fryzurę, atmosfera super. Byłam u p.Kasi - polecam
Karola
Atmosfera bardzo fajna, bardzo dobry klimat - dobrze się tu czułam. Fryzjerka Edyta dobra - polecam. Chwile przed ścięciem włosów porozmawiała ze mną czego oczekuje i jak chce wyglądać. W trakcie cięcia również konsultowała ze mną długość włosów i sposób obcięcia. Wyszłam zadowolona. Polecam
Agata
FANTASTYCZNIE! Poraz pierwszy wyszłam od fryzjera zadowolona, a naprawdę cięż;ko jest tego dokonac. Włosy CUDO, obsługa - 6 a klimat salonu nawet 6+! Napewno wrócę;.Gorąco pozdrawiam i oby tak dalej!
panna P